Gniazda meblowe.

Gniazdka blatowe to przede wszystkim estetyka i porządek w naszym miejscu pracy. Dzięki gniazdkom blatowym unikamy plątaniny przewodów i przedłużaczy, a dostęp do energii elektrycznej, czy multimediów jest w zasięgu ręki.

Kombi Box – to nowoczesne gniazdo meblowe nadające się do każdego rodzaju powierzchni. Może zostać wbudowane np. w blat roboczy kuchni lub umieszczone w biurku, tak aby zawsze mieć szybki i komfortowy dostęp gniazdek.

KOMBI BOX został wyposażony w 3 funkcjonalne gniazda z bolcem uziemiającym, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarny, biały i aluminium , które z łatwością można dopasować do każdego blatu meblowego.

Dostosowany są do obciążenia prądem do 16 A, co w zupełności wystarczy, żeby obsłużyć sprzęt kuchenny i biurowy.

Napięcie 230V AC
Stopień ochronności IP20
Wymiary (mm) 119mm x 268mm
Miejsce zastosowania produktu Zastosowanie wewnętrzne w suchym pomieszczeniu.
Długość przewodu 3m zakończony wtyczką z uziemieniem
Kolor Aluminium , Czarny , Biały

 

LIFT BOX to nowoczesne gniazdo meblowe stosowane w meblach biurowych i kuchennych.

Przedłużacz meblowy LIFT BOX jest montowany i chowany w blacie. Jeżeli potrzebujemy dodatkowego gniazda żeby podłączyć jakieś urządzenie np. ładowarkę do telefonu wystarczy przycisnąć guzik i wyciągnąć gniazdo ze „skrytki”. Dzięki temu LIFT BOX jest praktyczny i pomaga zaoszczędzić cenne miejsce.

Dostępny jest w  wersjach kolorystycznych: czarny, aluminium, stal drapana i biały, które z łatwością można dopasować do każdego blatu meblowego.

Nowatorskie urządzenie LIFT BOX zostało wyposażone w 3 funkcjonalne gniazda z bolcem uziemiającym, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Dostosowane są do obciążenia prądem do 16 A, co w zupełności wystarczy, żeby obsłużyć sprzęt kuchenny i biurowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *